NEKILNOJAMAS TURTAS ANDALŪZIJOJE
Straipsniai

NEKILNOJAMAS TURTAS ANDALŪZIJOJE

NEKILNOJAMAS TURTAS ANDALŪZIJOJE – ATEITIES INVESTICIJA

Andalūzija yra vienas iš populiariausių turistinių regionų Ispanijoje. Ši vieta garsėja savo architektūra, kultūra, maistu, šokiais ir gamtos grožiu, kuris pritraukia milijonus turistų kasmet.

Įspūdingi peizažai, kurie apima kalnus, jūros pakrantes ir netgi dykumas … Andalūzija – gamtos mylėtojų ir fotografų meka, o mėgstantiems gastronomiją ir vyną – tai gali būti nepamirštama kulinarinė kelionė. Šioje vietovėje taip pat galima rasti įspūdingų istorinių pastatų, tokių kaip Alhambra, Sevilijos katedra ir Kordobos mečetė – katedra.

Nekilnojamas turtas Andalūzijoje – investicija, kuri gali Jums suteikti ne tik stabilias pajamas, bet ir širdžiai mielą gyvenimo vietą, o įmonė STATVEDA, turėdama ilgalaikę nekilnojamo turto patirtį pardavimo srityje, pasirengę atsakyti į visus iškilusius klausimus, patarti sudėtingose situacijose ir padėti atrasti tinkamiausią variantą, kad Jūsų investicijos saulėtoje Ispanijoje būtų optimaliausios, o išpildyti lūkesčiai – idealiausi/puikiausi/maksimaliausi.

NEKILNOJAMASIS TURTAS ANDALŪZIJOJE:  KODĖL VERTA ĮSIGYTI?

Šis regionas turi didelį nekilnojamojo turto paklausos potencialą dėl gausaus turistų srauto, taip pat dėl daugybės žmonių, ieškančių antrąją gyvenimo vietą ar atostogų būstą įsigyti šiltoje klimato zonoje. Nekilnojamasis turtas Andalūzijoje ir jo kainos gali skirtis priklausomai nuo konkretaus regiono, daugumoje vietų nekilnojamojo turto kainos Andalūzijoje yra prieinamos, lyginant su kitomis Europos šalimis.

Nekilnojamasis turtas Andalūzijoje bei efektyviai išvystyta infrastruktūra – palengvina nekilnojamojo turto nuomą ir valdymą. Be to, šalis yra politiškai stabili bei su tvirta teisine sistema, kuri apsaugo investuotojų teises, o tai suteikia pasitikėjimą ir saugumą investuojant į nekilnojamąjį turtą.

Jeigu norėtumėte įsigyti nekilmojamąjį turtą Andalūzijoje, bet neturite visos reikiamos sumos, tuomet galite kreiptis į įmonę STATVEDA, kuri padės pateikti visus reikiamus dokumentus Ispanijos bankui, kad paskola būtų suteikta.

Taigi, įsigytas nekilnojamas turtas Andalūzijoje gali suteikti galimybę ne tik naudingai jį išnuomoti, bet ir pelningai parduoti ateityje ar maloniai pasimėgauti atostogų būstu Jums norimu metu.

STRATEGIŠKAI ĮSIKŪRĘS NEKILNOJAMAS TURTAS ANDALŪZIJOJE  – STABILIŲ PAJAMŲ ŠALTINIS

Įsigytas nekilnojamas turtas Andalūzijoje siūlo puikų gyvenimo būdą su šiltu klimatu, įvairiomis laisvalaikio pramogomis ir maloniu gyvenimo tempu. Tai gali būti patrauklu tiek investuotojams, tiek gyventojams, kurie ieško komfortiškos gyvenimo aplinkos.

Vis dėlto, jeigu norite gauti iš nekilnojamojo turto investicijų stabilias pajamas, nekilnojamas turtas Andalūzijoje turi būti tinkamai suremontuotas ir įsikūręs strategiškai geroje vietoje.

KAIP ĮSIGYTAS NEKILNOJAMAS TURTAS ANDALŪZIJOJE PADĖTŲ GAUTI STABILIAS PAJAMAS?

  • Nuomojimas turistams. Didelis turizmo srautas Andalūzijoje suteikia galimybę gauti pajamas iš trumpalaikių turistų nuomos.
  • Ilgalaikė nuoma. Galite išnuomoti savo turtą ilgalaikei nuomai – gyventojams arba sezoniniams darbuotojams. Ilgalaikė nuoma gali užtikrinti stabilų pajamų srautą.
  • Verslo nuoma. Jei esate verslininkas arba norite investuoti į komercinę nekilnojamojo turto sritį, galite pasirinkti verslo nuomą. Galite išnuomoti patalpas verslo įmonėms, restoranams, parduotuvėms ar kita komercine veikla užsiimantiems atstovams.
  • Agroturizmas arba sodybos nuoma. Jei turite žemės ūkio plotą ar sodybą, galite įrengti ją agroturizmui arba trumpalaikėms atostogoms. Galite pasiūlyti turistams gyventi kaimo sodyboje, pasižvalgyti po žemės ūkio plotus ar dalyvauti vietinėse veiklose.

Nusipirkus nekilnojamąjį turtą Andalūzijoje, įmonė STATVEDA gali Jūsų nekilnojąmąjį turtą išnuomoti. Jūsų nekilnojamasis turtas Andalūzijoje būtų reklamuojamas bendrovės partnerių internetinėje svetainėse. Atliekame šias paslaugas: raktų atidavimas klientams, būsto tvarkymo paslaugos, sutarčių sudarymas su nuomininkais.

Jeigu ieškote ne tik pelningos investicijos, bet ir patikimų partnerių – STATVEDA – būtent tai, ko ieškote!

NEKILNOJAMAS TURTAS ANDALŪZIJOJE: KOKIE YRA GALIMI VARIANTAI?

  • Kaimo sodybos (cortijos ir haciendos);
  • Pramoginiai apartamentai;
  • Istoriniai pastatai;
  • Prabangios vilos;
  • Būstas miestuose.

STATVEDA ir jų partneriai  gali pasiūlyti platų nekilnojamojo turto pasirinkimą bei suteikti papildomas paslaugas (https://statveda.lt/paslaugos/) : banko sąskaitos atidarymas Ispanijos bankuose, ispaniško NIE kodo gavimą, advokatų paslaugas įregistruojant nekilnojamąjį turtą.

Nekilnojamas turtas Andalūzijoje – ateities perspektyva, kuri suteiks daug alternatyvų, kaip panaudoti turimą nekilnojamąjį turtą.

MUZIKA, ŠOKIAI, MAISTAS IR GYVENIMO DŽIAUGSMAS – TAI PADĖS ĮGYVENDINTI NEKILNOJAMAS TURTAS ANDALŪZIJOJE

Tinkama investicija gali atverti plačias galimybes tiek Jūsų gyvenimo kokybei, tiek ir Jūsų piniginei.

Įsigytas nekilnojamas turtas Andalūzijoje užtikrins džiuginantį klimatą tiems, kurie nori pabėgti nuo šaltų žiemų, ir tiems, kurie mėgsta karštas vasaras. Taip pat šiame regione būsite apsupti aistringo ir emocijų kupino flamenko šokio ir muzikos, gausios ir įvairios Andalūzijos virtuvės, įspūdingų viduramžių miestų bei stulbinamos gamtos grožio.

Nekilnojamas turtas Andalūzijoje – galimybė turėti ir svajonių namus, ir išsvajotą gyvenimą!